על המרפאה

 
 ד"ר גלית גרוסמן היא בוגרת ביה"ס לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית (הדסה עין כרם, 1992), מומחית ברפואת שיניים לילדים ונוער (הדסה עין כרם, 1998), מורשית לטפל בהיפנוזה (אוניברסיטת תל אביב, 2001), ולאחרונה סיימה השתלמות באוניברסיטת LSU בלואיזיאנה, ארה"ב.

במרפאת השיניים של ד"ר גרוסמן ברמת גן ניתנים טיפולים לפעוטות, לילדים ולנוער. הטיפול ניתן באווירה נעימה, רגועה, חיובית וידידותית, על ידי צוות מקצועי, מיומן ומנוסה בטיפול בילדים, בחדר טיפולים מתאים ומצויד במיוחד לטיפולים אלה.

רפואת שיניים לילדים דורשת ידע והבנה מעמיקים בהתפתחות הילד, הן מהבחינה הפיזית והן מהבחינה הנפשית - רגשית, שכלית ופסיכולוגית. במרפאת ד"ר גרוסמן מתבססים על עקרונות אלה ומעניקים לילדים טיפול מסור בסטנדרטים מקצועיים גבוהים, וצוות המרפאה כולו מחויב לשמירה על רווחת הילד המטופל.

בנוסף, טיפולי שיניים בגיל צעיר המתבצעים באווירה נינוחה ורגועה משפיעים באופן חיובי על חינוכו של הילד הלומד לשמור על בריאות הפה והשיניים, ומסייעים בהפיכתו למתרפא המשתף פעולה גם בבגרותו.

 

ד"ר גרוסמן גלית - רופאת שיניים לילדים ונוערה"אני מאמין" שלנו

כל פעילות המרפאה מושתתת על אהבת ילדים ועל הרצון להעניק להם רפואת שיניים איכותית, בטוחה ונעימה. כל ילד הוא ייחודי ומטופל ככזה, ובכך אנו משיגים ניסיון דנטלי חיובי וטיפול איכותי.
אנו שואפים לבנות יחסי אמון וביטחון ארוכי טווח עמך ועם ילדך וגישתנו כוללת יצירת סביבה נוחה ומהנה לילדים.

ילדים מתמודדים היטב עם טיפולי שיניים כשהם מקבלים הכוונה נכונה ועדינה, הסברים המתאימים לרמתם וגישה המותאמת לצורכיהם.

נשמח לראות גם אתכם ואת ילדיכם במרפאה.
 

   
   
   
   
   
   
   

 
 
המרפאה ברמת גן:
הרא"ה 192, רמת גן 52343
טל': 6774573 - 03, פקס: 6769149 - 03